Kategorie
Fresh For Month

Fresh For November 2017

Playlista podsumowująca listopad jest jak zwykle eklektyczna, choć w tym miesiącu powiedziałbym, że nawet bardziej różnorodna niż zwykle. Mamy tutaj wszystko od wykręconych brzmień promujących nowy krążek N.E.R.D., przez spokojny vibe do pościeli, który serwują Miguel i J.Cole, aż do jazzu spod znaku EABS.

Oprócz tego miniony miesiąc jest wyjątkowo obficie reprezentowany przez polskich artystów, bo oprócz wspomnianych EABS pojawiają się też OER i Bisz, Rosalie, Mrozu z Flirtini, Ńemy oraz Adi Nowak.

Podczas wybierania utworów do tej playlisty zrobiłem też coś nietypowego. Postanowiłem wrzucić tu freestyle Big K.R.I.T.’a, którego ten udzielił w audycji LA Leakers. Nie jest to oficjalny utwór. Jest to po prostu freestyle podczas audycji, wraz z krzykami podjaranych prowadzących. Zrobiłem to jednak, ponieważ ten freestyle niczym nie ustępuje regularnym utworom. Ba! Krizzle zjada regularne utwory połowy sceny tym freestyle’em, więc musicie go posłuchać.

Playlisty możecie posłuchać poniżej. Ponadto w nieco okrojonej wersji (przez prawa autorskie) możecie jej również szukać na kanale YouTube Dostawy Dźwięku.

Sprawdźcie też playlistę Fresh forEVER na Spotify, która właśnie została zaktualizowana o listopadowe sztosy.

Chcesz więcej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *