Kategorie
Płyta Na Weekend Różne rzeczy

Joyner Lucas – 508-507-2209

Joyner Lucas. Nie kojarzyłem typa dopóki nie wypuścił klipu do utworu „I’m not racist„. Tym utworem po raz pierwszy przykuł moją uwagę. Później usłyszałem „Gucci Gang” i pomyślałem sobie ‚cholera, typ jest całkiem różnorodny w swojej nawijce, tematyce i flow‚. Postanowiłem sprawdzić więcej twórczości rapera i tak trafiłem na ten krążek.

Na „508-507-2209” nie znajdziecie żadnego z utworów o których wspominam powyżej, są one świeższe niż ten projekt. Co zatem znajdziecie tutaj? Przemyślany koncept albumu, różnorodność w tematyce i bogaty wachlarz flow. Joyner Lucas potrafi sieknąć konkretne bragga, a następnie wypluć je z siebie niczym Tech N9ne, czy Busta Rhymes. Nie dziwi więc, że nawet Eminem zwrócił na niego uwagę. Z drugiej strony potrafi wymyślić storytelling i opowiedzieć go z kilku perspektyw bez gubienia autentyczności historii (o tym można się przekonać już w „I’m not racist”). Wreszcie Lucas potrafi też nawijać o swoim życiu w tak szczery sposób, że ciary przechodzą po plecach.

Sprawdźcie ten projekt i dajcie sobie szansę na mówienie za kilka lat: ‚Sprawdzałem go już w 2017!‚. Ja wierzę, że koleś zajdzie daleko i trzymam za niego kciuki.

P.S.
Gdybyście chcieli przedzwonić do Joynera to pamiętajcie, żeby numer poprzedzić kierunkowym do Stanów Zjednoczonych: +1.

Chcesz więcej?

potura

Autor: potura

Music lover since '93 'til infinity.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *